Polska Darmowe Ogłoszenia
zmień miasto
<< Poprzednie ogłoszenie Następne ogłoszenie >>

Kierowca

Nowa Wieś Wrocławska, Wroclaw,

Bruno Tassi to ogólnopolska sieć hurtowni spożywczych. Szukamy pracownika do oddziału w Nowej Wsi Wrocławskiej.
Główne zadania:
&#8226; Załadunek i rozładunek towaru (mięso, wędliny, artykuły spożywcze),
&#8226; Terminowe dostarczanie towaru do Klientów &#8211; sklepy detaliczne,
&#8226; Praca w godzinach 3-11,
&#8226; Zaopatrzenie sklepów w województwie dolnośląskim,
&#8226; Dbałość o powierzony sprzęt firmowy,
&#8226; Dbałość o relacje z Klientami,
Wymagania:
&#8226; Aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość jej wyrobienia,
&#8226; Doświadczenie zawodowe w branży spożywczej,
&#8226; Prawo jazdy kat. B,
&#8226; Dobra organizacja pracy,
&#8226; Wysoka motywacja do pracy,
Oferujemy:
&#8226; Umowa o pracę na pełen etat,
&#8226; Wynagrodzenie początkowe min. 5500 brutto,
&#8226; Możliwość ubezpieczenia grupowego za życie,
&#8226; Pakiet medyczny,
&#8226; Karta Multisport,
Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do przesłania CV.

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 23 Styczen, 2024  10:58

Identyfikator: 738769

Wyświetleń: 3911