Polska Darmowe Og³oszenia
zmieñ miasto
<< Poprzednie og³oszenie

Kelnerka (Niemcy, 2200&#8364;brutto/mies.+dodatki+napiwki)

Deisslingen , Wroclaw,

Odpowiedz: (U¿yj zak³adki Kontakt powy¿ej)

Typ og³oszenia: Dam Prace

Dla naszego klienta, niemieckiej firmy z bran¿y hotelarskiej, poszukujemy obecnie zmotywowanych pracowników na stanowisko:

Kelnerka

Miejsce pracy: Niemcy, 78652 Deisslingen
Nr referencyjny: KE/11/2017

Opis stanowiska
&#8226; Bezpo¶rednia obs³uga go¶ci hotelowych (restauracja)
&#8226; Przyjmowanie i realizowanie zamówieñ
&#8226; Rozliczanie klientów i wystawianie rachunków
&#8226; Praca 5dni w tygodniu, 2 dni wolne

Wymagania
&#8226; Min. 2 letnie do¶wiadczenie w zawodzie
&#8226; Dobra znajomo¶æ jêzyka niemieckiego oraz jêzyka angielskiego
&#8226; Samodzielno¶æ oraz dobra organizacja pracy

Oferujemy
&#8226; bardzo atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o niemieck± umowê :2200&#8364; brutto/ mies.+ napiwki+ dodatki za nocki(+25%) niedziele(+50%) i ¶wiêta(+125%)
&#8226; umowa o pracê bezpo¶rednio z niemieckim pracodawc± na czas nieokre¶lony
&#8226; zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym 200 &#8364;, nastêpnie pracodawca pomaga znale¼æ samodzielne mieszkanie
&#8226; opiekê konsultanta w j. polskim

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny 668 863 396 lub przes³anie aktualnego CV wraz ze zdjêciem na adres praca@bergermann.pl/ wpisuj±c w tytule KE/11/2017

Og³oszenie dodane: Wtorek, 14 Listopad, 2017  13:00

Identyfikator: 624445

Wy¶wietleñ: 2184

Edytuj Wyró¿nij Zg³o¶

Podobne og³oszenia

  1. niemcy-holandia-belgia 27.02 tanio osobowym
  2. kelnerka
  3. kelnerka z zawodu szuka pracy
  4. Kelnerka/ekspedientka/opiekunka do dziecka (0-5 lat)
  5. KELNERKA DO PRACY W RESTAURACJI - KATOWICE