Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Praca za granicą Pokojowa/Pokojowy

Francja, Wroclaw,

Firma Euro Recruitment Consulting działa od 12 lat na trójmiejskim rynku usług doradztwa personalnego i rekrutacji. Specjalizujemy się w pośrednictwie pracy za granicą oraz rekrutacją na zlecenie naszych pomorskich klientów.
Obecnie dla naszego klienta we Francji poszukujemy osoby na stanowisko pokojowej/pokojowego.

Obowiązki:
&#8226; Przygotowywanie i utrzymywanie w czystości pokoi hotelowych
&#8226; Utrzymywanie w czystości sprzętów i pomieszczeń używanych do pracy

Wymagania:
&#8226; Minimum roczne doświadczenie
&#8226; Wysoki poziom kultury osobistej
&#8226; Zaangażowanie i chęć do pracy
&#8226; Znajomość języka francuskiego lub języka angielskiego

Oferujemy:
&#8226; Umowę o pracę
&#8226; Atrakcyjne wynagrodzenie
&#8226; Bezpłatne zakwaterowanie
&#8226; Pomoc w organizacji przejazdu

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres e-mailowy: rekrutacja@erc.ec lub kontakt pod nr tel.: 587819111.

W tytule wiadomości należy podać numer referencyjny: pok/fr/2018.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2016 r., poz. 922).

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 08 Maj, 2018  12:09

Identyfikator: 633302

Wyświetleń: 2176