Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Senior Software Developer

Warszawa, Warszawa,

Typ ogłoszenia: Dam Prace

TRICOMP SP. Z O.O.
Jesteśmy dostawcą kompleksowych rozwiązań teleinformatycznych.
Specjalizujemy się w dziedzinie telekomunikacji oraz nowoczesnej technologii IT.
W związku z nowym projektem poszukujemy osób na stanowisko:

Zakres obowiązków:

&#8226; Tworzenie oprogramowania dla dużej organizacji finansowej

Wymagania:
&#8226; Co najmniej 5 letnie, praktyczne doświadczenie
&#8226; Umiejętność programowania w Java (7,8,9)
&#8226; Umiejętność tworzenia i znajomości architektury mikroserwisów (Restful/ Microservices)
&#8226; Doświadczenie w zakresie korzystania z narzędzi programistycznych typu: GIT, Maven Jenkins, SonarQube, Build Pipelines)
&#8226; Znajomość JSON/XML
&#8226; Dbałość o wysoką jakość tworzonych rozwiązań
&#8226; Umiejętność pracy w zespole
&#8226; Dobra znajomość języka angielskiego
&#8226; Wykształcenie wyższego - techniczne/informatyczne
Dodatkowym atutem będzie znajomość wybranych obszarów:
&#8226; XSL/XSLT
&#8226; Messaging A-MQ/Kafka
&#8226; Event Driven Architecture
&#8226; Spring
&#8226; React

Oferujemy:
&#8226; Atrakcyjne wynagrodzenie
&#8226; Udział w ciekawym projekcie
&#8226; Możliwość zdobywania nowych umiejętności poprzez pracę nad nowoczesnymi projektami

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych
na adres e-mail: pracatri@tricomp.com.pl/ , z dopiskiem w tytule wiadomości &#8222; Senior Software Developer&#8221;.

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 05 Kwiecien, 2018  14:14

Identyfikator: 631710

Wyświetleń: 3196