Polska Darmowe Og³oszenia
zmieñ miasto
<< Poprzednie og³oszenie

Instruktor zajêæ z gimnastyki dla doros³ych

Warszawa, Warszawa,

Odpowiedz: (U¿yj zak³adki Kontakt powy¿ej)

Typ og³oszenia: Dam Prace

Warszawska Spó³dzielnia Mieszkaniowa &#8222;Rakowiec&#8221;
ul. Pruszkowska 4d, 02 &#8211; 118 Warszawa
zatrudni

w Domu Kultury &#8222;Rakowiec&#8221;

Instruktora zajêæ z gimnastyki dla doros³ych

Opis stanowiska
&#8226; Prowadzenie æwiczeñ: wzmacniaj±cych i rozci±gaj±cych; z elementami pilatesu
i aerobiku,
&#8226; Prowadzenie zajêæ z tematu &#8222;zdrowy krêgos³up&#8221;;
&#8226; Prowadzenie zajêæ wed³ug przygotowanego przez siebie programu;
&#8226; Prowadzenie zajêæ w godzinach popo³udniowych;

Wymagania:

&#8226; Wykszta³cenie kierunkowe zwi±zane z wychowaniem fizycznym (absolwenci lub studenci AWF, fizjoterapii itp.) mile widziane;
&#8226; Dyspozycyjno¶æ, samodzielno¶æ;
&#8226; Do¶wiadczenie na podobnym stanowisku lub ukoñczone kursy i szkolenia bêd± dodatkowym atutem.

Oferujemy:
&#8226; Umowê zlecenie;
&#8226; Pracê w przyjemnej atmosferze;

Osoby zainteresowane mog± uzyskaæ szczegó³owe informacje
pod nr telefonu: 22 823 - 66 - 97
lub
e-mail: dkrakowiec@wsmrakowiec.pl

Proszê o dopisanie klauzuli: &#8222;Wyra¿am zgodê na przetwarzanie moich danych osobowych równie¿ na potrzeby przysz³ych rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporz±dzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w zwi±zku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przep³ywu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporz±dzenie o ochronie danych)&#8221;.

Informujemy, ¿e skontaktujemy siê z wybranymi kandydatami.

Og³oszenie dodane: Poniedzialek, 02 Sierpien, 2021  13:37

Identyfikator: 704968

Wy¶wietleñ: 11331

Edytuj Wyró¿nij Zg³o¶

Podobne og³oszenia

  1. Instruktor rytmiki
  2. Instruktor gimnastyki korekcyjnej
  3. Instruktor logorztmiki
  4. Instruktor tañca
  5. Instruktor tañca dla dzieci S³upsk